6 kwietnia 2020 przez Paulina

Jak wspierać Polskich Przedsiębiorców?

 

W poprzednim wpisie przybliżyłam Ci specyfikację pracy wirtualnej asystentki, kim jest oraz czym się zajmuje. Zapewne jesteś w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy potrzebujesz jej wsparcia i jak wirtualna asystentka może pomóc rozwijać Twoją działalność. Dziś przedstawię Ci najważniejsze korzyści, które wynikają z delegowania zadań wirtualnej asystentce. 

Niezależnie od tego, czy jesteś Przedsiębiorcom, który prowadzi biznes czy rodzicem nastolatka, delegowanie zadań to kluczowa umiejętność życiowa.

 

 

Spis treści

 

1. Oszczędzasz czas.

2.Będziesz lepiej organizować własną pracę

3. Oszczędzasz pieniądze

4. Brak ograniczeń

5. Motywacja do pracy

6. Podsumowanie 

 

 

 

 1. Oszczędzasz czas

 

Jako przedsiębiorca masz wiele obowiązków do wykonania każdego dnia.

W każdym biznesie, istnieją też takie zadania, które są czasochłonne i monotonne. Niestety dążąc do ich pozytywnego zakończenia poświęcasz temu sporo czasu i energii, tym samym odbiegając od spraw najważniejszych.

Nie oszukujmy się, często kosztem rodziny czy nawet zdrowia.

Przekazując te zadania Asystentce, wypracujesz sposób na efektywniejsze zarządzanie własnym czasem i pełną koncentrację na istocie swojej działalności.

 

 

2. Będziesz lepiej organizować własną pracę

 

 

Zdarza Ci się przekładać z pozoru błahe zadanie, myśląc, że problem rozwiąże się sam, a Klient poczeka tydzień lub dwa na Twoją odpowiedź? Czekasz na magiczne pojawienie się inspiracji I natchnienia do działania? Korzystając ze wsparcia asystentki, podejmujesz świadomą i samodzielną decyzję o zmianie negatywnych nawyków, co w efekcie korzystnie wpływa na realizowane przez Ciebie czynności.

Może okazać się, że Asystentka każdego dnia sprawdzi pocztę, a Ty otrzymasz konkretną listę zadań. W efekcie Twój Klient czuje się zaopiekowany, wzrasta Twój prestiż, natomiast Ty masz jasną sytuację czym musisz się zająć.

Potencjał dobrze prosperującego Biznesu jest nie do przecenienia.

 

 

Brzmi fajnie?

 

 

3. Oszczędzasz pieniądze

 

Prowadząc własną firmę, wiesz doskonale jak istotną rolę w jego rozwoju odgrywa pieniądz. Jest niczym koło napędowe, które przyczynia się do rozruchu. Żeby zapewnić sobie stabilny wzrost, firma musi się stale rozwijać i ulepszać swoje usługi, aby nie zostawać w tyle za konkurencją.

Decydując się na współpracę z WA płacisz wyłącznie za wykonane usługi lub wykorzystane godziny. Tylko TY decydujesz jaki wymiar wsparcia jest Ci potrzebny czy będzie to 5, 10 czy 25 godzin miesięcznie. W rezultacie ograniczasz koszty związane z zatrudnieniem pracownika etatowego. Ze swojej strony nie będziesz musiał ponieść kosztów związanych ze składkami ZUS, czy też niezbędne koszty poboczne, jak np. zakup wyposażenia (komputer, biurko, krzesło, telefon), koszt szkoleń BHP i badań lekarskich.

 

 

4.Brak ograniczeń

 

Ze względu na charakter pracy Asystentka wykorzystuje nowoczesne technologie, a wyniki swojej pracy przesyła przedsiębiorcy przez Internet.

Dla przykładu Przedsiębiorca z Krakowa może skorzystań z usług WA, która pracuje w Poznaniu. Jest to niewątpliwe okazja do pozyskania specjalisty, który pomimo odległości wnosi wartości dodatnie dla Twojej Firmy.

 

5. Motywacja do pracy

 

Być może zastanawiasz się czy zlecając pracę wirtualnej Asystentce, zostaje ona wykonana w odpowiedni sposób?

Zapewniam Cię, że prawie każda WA prowadząc swój biznes, traktuje przedsiębiorce jak Partnera Biznesowego.

 

Dlaczego?

 

Odpowiedz jest prosta, gdyż powodzenie wirtualnej asystentki, zależy od profesjonalnego i satysfakcjonującego dla Klienta sposobu wykonania jego obowiązków.

 

 

6. Podsumowanie

 

Delegowanie zadań jest rodzajem działania, świadomości celów, planów oraz problemów.

Jest optymalizacją wykonywanej przez Ciebie pracy i maksymalizacją efektów rozłożoną w czasie. Jednakże dla wielu osób wciąż jest procesem problematycznym, kojarzącym się z oddaniem swojej władzy. W dzisiejszym wpisie przedstawiłam Ci kilka powodów dla których warto postawić na współpracę z wirtualną asystentką. Mam nadzieje, że dzięki niemu zaprojektujesz sprawne przekazanie pierwszych zleceń wirtualnej asystentce. Jednocześnie będziesz mogła określić cele do osiągnięcia oraz wprowadzić skuteczne środki do ich realizacji.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub zastanawiasz się, czy będzie to korzystna, opcja dla Twojego Biznesu skontaktuj się ze mną

NAJNOWSZE WPISY

 

 

Jak przetrwać kryzys?

21 kwietnia 2020 r.

 

Profil zaufany.

6 kwietnia 2020 r.

 

Skuteczna rekrutacja w małej firmie, jak ją przeprowadzić?

6 marca 2020 r.


Korzyści ze współpracy z wirtualną asystentką!

6 luty 2020 r.

Wpływ koronawirusa na biznes i funkcjonowanie przedsiębiorstw widać już w całej okazałości, również w przestrzeni publicznej. Częściowe zamknięcie granic i wprowadzenie restrykcji, by wyhamować epidemię, dla wielu przedsiębiorców oznacza zamknięcie biznesu.

Paulina Markowska-Konarczyk

 

Asystentka w Twoim Biznesie

601-232-788

biuro@asystentkawtwoimbiznesie.pl

 

ul.Wandy Rutkiewicz 14

62-030 Luboń

 

Polityka prywatności

 

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jak przetrwać kryzys? 

21 kwietnia 2020 r.

Profil zaufany

 6 kwietnia 2020 r.

Rekrutacja w małej firmie.

6 marca 2020 r.